Maja Włoszczowska odwiedza Bikepark w Czarnej Górze – odc. 2

18.07.2022

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka z cyklu “Maja Explorer”. Tym razem Maja Włoszczowska za kierownicą Forda Explorera dociera na Dolny Śląsk, w Sudety. Tutaj odkrywa przed widzami alternatywną, nieco bardziej wymagającą formę kolarstwa. Taką, która pozwala poczuć zastrzyk adrenaliny i skutecznie oderwać się od codzienności, a jednocześnie taką, którą ramach tzw. bikeparków mogą bezpiecznie uprawiać wszyscy rowerzyści – niezależnie od stopnia zaawansowania.

– W pierwszym odcinku cyklu “Maja Explorer” odkrywaliśmy moje rodzinne strony, czyli okolice Jeleniej Góry. W drugim odcinku postanowiłam zostać jeszcze chwilę na Dolnym Śląsku, żeby wraz z Arkadiuszem Perinem, moim trenerem techniki jazdy przed Igrzyskami w Rio, pokazać nieco inne podejście do roweru. Takie, w którym zadanie napędzania przejmuje na siebie… grawitacja. Sądzę, że to co pokazujemy w drugim odcinku pozwoli spojrzeć na rower z nieco innej perspektywy. Mam nadzieję, że pozwoli również odkryć kolarstwo zupełnie na nowo. Zapraszam do oglądania – powiedziała Maja Włoszczowska.



Projekt wideo „Maja Explorer” to serial wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje Maja Włoszczowska, która za kierownicą 457- konnego, hybrydowego Forda Explorera wyrusza w Polskę w poszukiwaniu najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Zarówno rekreacyjnie jak i sportowo. Zgodnie z duchem Explorera, Maja odkrywa ciekawe zakątki naszego kraju, spotka się z niezwykłymi ludźmi, opowiada o różnych odmianach kolarstwa i promuje sportowy styl życia.

Po entuzjastycznym przyjęciu przez widzów pierwszego odcinka, Maja wraz z Fordem Explorerem ponownie zaprasza i inspiruje widzów do wspólnego odkrywania Polski – aktywnie i sportowo.


  • Maja Włoszczowska otrzymuje nowego Forda Explorer
  • FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

    Ford Explorer to uosobienie luksusu i prestiżu. Perfekcyjnie łączy przestronność wnętrza z mocnym napędem i kompletnym wyposażeniem w standardzie.

    Skontaktuj sięPoznaj samochód


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Glob Cars Service Sp.zo.o.

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Glob Cars Service Sp.zo.o.