Ładowanie Forda Kuga

Plug-in Hybrid (PHEV)


  • Uniwersalny napęd

   Pojazdy typu Plug-in Hybrid (PHEV) cechują się funkcjonalnością w pełni hybrydowej technologii z tą różnicą, że akumulator możemy naładować ze zwykłego gniazdka elektrycznego, lub np. stacji szybkiego ładowania. Różnica między PHEV a tradycyjną hybrydą polega w głównej mierze na tym, że napęd elektryczny może w niej nie tylko wspomóc, ale też zastąpić napęd spalinowy, pozwalając przejechać niedalekie dystanse na samym napędzie elektrycznym, zmniejszając dodatkowo emisję do zera. Pojazd może też przejść w tryb hybrydowy w celu oszczędzania baterii, a podczas dłuższych tras korzystać wyłącznie z silnika spalinowego..

  • Uniwersalny napęd

  • Liczne plusy

   Samochody typu Plug-In Hybrid są rozwiązaniem uniwersalnym, łączącym wygodę silnika spalinowego (i jego infrastruktury) z ekologicznością i ekonomicznością napędu elektrycznego. Ich główną zaletą w porównaniu do pojazdów napędzanych w 100% energią elektryczną jest fakt, że gdy akumulator się wyczerpie, możemy jechać dalej, wykorzystując silnik spalinowy. Dają też możliwość jazdy niskoemisyjnej lub zeroemisyjnej.Zakup takiego samochodu może być rentownym rozwiązaniem pod warunkiem regularnego ładowania samochodu za pomocą sieci elektrycznej i częstego pokonywania krótkich tras. Oznacza to, że możliwość ładowania pojazdu w domu lub pracy ma kluczowe znaczenie, jeżeli chcemy w pełni wykorzystać potencjał tej technologii. Na szczęście istnieje wiele sposobów ładowania samochodu typu Plug-In Hybrid – zaczynając od stacji szybkiego ładowania po tradycyjne gniazdko.Podobnie jak pojazdy hybrydowe, są one dostępne wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów.

  • Liczne plusy

  • Zewnętrzne źródła zasilania baterii

   Samochody z napędem elektrycznym można ładować na wiele sposobów np. korzystając z domowego gniazdka elektrycznego czy poprzez szybkie stacje ładowania dostępne w wielu miejscach publicznych.

  • Zewnętrzne źródła zasilania baterii

  • Który samochód elektryczny jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie?

   Zebraliśmy wszystkie niezbędne informacje, które ułatwią Ci wybór odpowiedniego samochodu elektrycznego.

  • Który samochód elektryczny jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie?
  • Dowiedz się więcej (PDF 1.5MB)


Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji na temat samochodów hybrydowych Ford.

Skontaktuj się z namiUmów się na jazdę próbną


Promocje

Pokaż najnowsze promocje Glob Cars Service Sp.zo.o.

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Glob Cars Service Sp.zo.o.