O naszej firmie


W Krośnie powstała autoryzowana placówka marki Ford. Jej uroczysta inauguracja odbyła się 30 stycznia 2015 z udziałem m.in. Adama Kołodziejczyka, prezesa Ford Polska.

Salon i serwis Forda w Krośnie mieści się przy ul. Podkarpackiej, głównej arterii przelotowej miasta (droga krajowa nr 28). Bezpośrednio sąsiaduje z autoryzowaną placówką Opla. Tym kompleksem zarządza spółka Glob Cars Service.

Efektowny w swej architekturze salon mieści 10 stanowisk ekspozycyjnych i zapewnia pełną obsługę klientów także w zakresie ubezpieczeń, kredytów i leasingu. Nowocześnie wyposażona i obszerna część serwisowa liczy 8 stanowisk obsługowo-naprawczych. W skład tej części wchodzi także Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów oraz najnowocześniejsza w okolicy blacharnia i lakiernia.

- Mamy na rynku motoryzacyjnym doświadczenie, liczone od roku 2006 – wyjaśnia prezes zarządu Glob Cars Service, Paweł Biernat. Jesteśmy placówką najdalej wysuniętą na południowy wschód kraju, w tym regionie brakowało takiego punktu. Nastawiamy się na zaspokojenie potrzeb nie tylko miejscowych klientów, ale także przyjezdnych, podążających np. w stronę Bieszczad.Napisz do nas